Jak nainstalovat Kodi na Roku – pro Android a Windows OS


Jak nainstalovat Kodi na Roku – pro Android & Windows OS

Publikováno: 2. července 2019

Pokud nemůžete nainstalovat Kodi na Roku, pak je tato příručka pro vás. Naučíte se, jak nainstalovat Kodi na Roku, a také snadno povolit zrcadlení obrazovky. Navíc získáte PureVPN za pouhých 0,99 $, abyste zajistili úžasný zážitek ze streamování během uzamčení.

**Aktualizace: Novější, lepší verze naší aplikace Kodi je venku! Opravili jsme několik chyb & představil významná zlepšení výkonu. Upgradujte stávající aplikaci na verzi 1.8.0 (pokud jste ji ještě neudělali) tady.**

Dostupnost zařízení pro řezání kabelů a aplikací, jako je Roku a Kodi, zvýšila trend online streamingu na zcela novou úroveň. Díky tomu se stalo velmi snadné sledovat váš oblíbený obsah na jakémkoli zařízení, které preferujete.

Když už mluvíme o Roku a Kodi, Roku je docela populární streamingový multimediální přehrávač, zatímco ten je mediálním zábavním centrem. Ačkoli obě mají po celém světě obrovského fanouška, bohužel nejsou vzájemně kompatibilní.

Neztrácejte však srdce, protože existuje způsob, jak můžete nainstalovat Kodi na Roku!

Je možné nainstalovat Kodi na Roku pomocí Jailbreaking zařízení?

Možná jste narazili na články, které zmiňují, jak na zařízení Kodi nainstalovat zařízení Jailbreak Roku. Je nám líto, že vám praskla bublina, ale nemůžete najít žádného definitivního průvodce k tématu, protože ještě neexistuje… .Proč?

Je to proto, že proprietární operační systém Roku je postaven na nativní platformě C / C ++. Narození je to, co dělá zařízení docela obtížné pro útěk z vězení nebo root. Takže, ne, nemůžete zařízení vůbec zlomit.

Navíc, i když existuje způsob, jak útěk z vězení přerušit, nemůžete hrát Kodi na Roku, protože pro zařízení neexistuje žádný oficiální doplněk Kodi.

Znovu, pokud se zeptáte, existuje způsob, jak dostat Kodi na Roku, tj. Přímo na něj nainstalován? Odpověď by byla ne. Ale pokud se zeptáte, existuje řešení? Odpověď je ano!

Řešení zahrnuje „Casting“ Roku na zařízení, které je kompatibilní s Kodi. Naučíme se, jak používat „Cast“ nebo „Screen Mirroring“ pro přístup ke Kodi na Roku.

Jak nainstalovat Kodi na Roku pomocí VPN?

Protože hledáte řešení pro spuštění Kodi na Roku, musíte si být dobře vědomi skutečnosti, že existují některé oblíbené doplňky Kodi, ke kterým nemáte přístup bez VPN. Naštěstí vám VPN umožňuje pomocí několika kliknutí přistupovat k vašim oblíbeným doplňkům Kodi.

Chcete-li získat účet PureVPN a příslušnou aplikaci pro vaše zařízení, postupujte takto:

 1. Nejprve se zaregistrujte k účtu PureVPN
 2. Stáhněte si aplikaci VPN a nainstalujte ji
 3. Připojte se ke zvolenému serveru, například americkému serveru, a získejte přístup k vašemu oblíbenému doplňku Kodi
 4. Užijte si veškerý svůj oblíbený obsah Kodi na Roku

Jak povolit zrcadlení obrazovky na Roku?

Screen Mirroring je docela fascinující technologie, která vám umožní zobrazit obrazovku jednoho zařízení na druhém. Předpokládejme, že musíte sledovat filmový klip na televizoru HD, ale klip je ve vašem smartphonu. Můžete to snadno udělat tak, že na obou zařízeních zapnete Zrcadlo obrazovky a připojíte je přes připojení Bluetooth nebo Wi-Fi.

Screen Mirroring je velmi elegantní technologie, kterou nyní můžete vidět na nejnovějších zařízeních nebo operačních systémech. Ve skutečnosti najdete tuto možnost na Widows a na mnoha zařízeních Android. Řešení tedy bude fungovat, pouze pokud vaše zařízení podporuje zrcadlení obrazovky.

Zařízení Roku, která podporují zrcadlo obrazovky

Jak je uvedeno výše, vaše zařízení Roku musí mít funkci Screen Mirror, abyste na něm měli přístup ke Kodi. Zde je seznam zařízení Roku dodávaných s touto výkonnou funkcí:

 • Roku 2 Model 4210 s verzí 5.6 nebo vyšší
 • Roku 3 Model 4200 a 4230 s verzí 5.6 nebo vyšší
 • Roku 4 Model 4400 s verzí 5.6 nebo vyšší
 • Roku Stick Model 3500 a 3600 s verzí 5.6 nebo vyšší
 • Pro Roku TV musíte mít verzi 6.2 nebo vyšší

Povolit zrcadlení obrazovky na Roku

Chcete-li na svém zařízení Roku povolit funkci Screen Mirror, postupujte takto:

 • zmáčkni Domov na dálkovém ovládání Roku přejděte do hlavní nabídky zařízení
 • Přejít na Nastavení možnost a pak na Systémové aktualizace
 • Ujistěte se, že používáte v5.6 nebo vyšší. Zadruhé, pokud je k dispozici aktualizace, aktualizujte operační systém
 • Nyní se vraťte na stránku Nastavení a pak jít na Zrcadlení obrazovky
 • lis Umožnit Zrcadlení obrazovky

Jak získat Kodi na Roku přes Windows?

Nainstalujte Kodi na Roku

Chcete-li obsadit obrazovku Kodi v operačním systému Windows – ať už jde o plochu nebo notebook, musíte se ujistit, že používáte Windows 8.x nebo Windows 10.

Kromě toho se musíte také ujistit, že máte na vašem operačním systému Windows nainstalován přehrávač Kodi.

Podívejme se na kroky, jak nainstalovat Kodi na Roku přes Windows 8.1 nebo vyšší:

 1. Klikněte na ikonu Nabídka Start a jít do Nastavení
 2. Poklepejte na ikonu Zařízení otevřete jej
 3. Klikněte na Připojená zařízení nebo Bluetooth a další zařízení
 4. Klikněte na Přidat zařízení nebo Přidejte Bluetooth nebo jiné zařízení
 5. Počkejte, až systém Windows prohledá a najde zařízení Roku
 6. Když připojíte Roku přes Windows, uvidíte na zařízení Roku TV obrazovku vašeho zařízení
 7. Nyní otevřete Kodi na vašem Windows a užijte si to na vašem zařízení Roku

Jak získat Kodi na Roku přes Android?

Stejně jako Windows musí i vaše zařízení Android podporovat funkci zrcadlení obrazovky, abyste mohli nainstalovat Kodi na Roku. Proto se ujistěte, že používáte Android 4.4.2 nebo nejnovější verzi.

Za druhé, pravděpodobně nebudete moci najít funkci se stejným štítkem jako jiná zařízení, protože funkce štítků od výrobců se liší. V závislosti na zařízení Android můžete funkci zrcadlení obrazovky najít jako:

 • HTC Connect na zařízeních HTC
 • Funkce AllShare Cast / Quick Connect / Smart View na některých zařízeních Samsung
 • Odesílání obrazovky ve verzi Android Lollipop
 • Inteligentní sdílení na zařízeních LG
 • Zobrazte zrcadlo / bezdrátové zobrazení na zařízeních Google Android
 • Obrazovka Cast / Cast na některých verzích Androidu

Nyní se podívejme na kroky, které je třeba podniknout, abyste přenesli obrazovku zařízení Android na Roku pro používání Kodi.

 1. Přejít na Nastavení v zařízení Android
 2. Nyní jděte na Zobrazit Jídelní lístek
 3. Na obrazovce displeje přejděte dolů a zobrazte ikonu Obsazení a klepnutím na něj otevřete. Jak již bylo zmíněno, tato funkce může mít v závislosti na vašem zařízení jiný název
 4. Uvidíte Roku zařízení, pokud jste již povolili Zrcadlení obrazovky na to
 5. Jakmile uvidíte Roku zařízení, klepněte na něj a užívejte si

Proč je třeba nainstalovat Kodi na Roku?

Mnoho uživatelů Roku se často ptá, zda je používání Kodi na Roku dobrou volbou. Konec konců, Roku přichází s oficiální sadou kanálů.

Zařízení pro streamování médií může ve svém obchodě nabízet populární kanály, nenabízí soukromé kanály. Protože Roku již nenabízí soukromé kanály, možná nebudete mít přístup k vašim oblíbeným kanálům, které byly kdysi dostupné.

Roku má navíc tendenci zakazovat všechny typy obsahu, které považuje za nezákonné. Všechny tyto důvody stranou, hlavním důvodem použití Kodi na Roku je to, že Roku vyžaduje, abyste vydělali více peněz za přístup k více kanálům. Jinými slovy, musíte si koupit předplatné kanálů, které chcete na Roku.

Kodi je však zcela bezplatná platforma pro zábavu médií. Navíc nabízí obrovskou galerii bezplatných doplňků, které uspokojí vaši touhu po filmech, televizních pořadech, sportu atd.

Kombinací bezplatných funkcí Kodi a placených předplatných Roku získáte zážitek z úžasného online streamingu.

Proč potřebujete VPN?

Ať už je to Kodi nebo Roku, existují některé kanály, které vám brání v přístupu k nim bez VPN. Nejpravděpodobnějším důvodem problému jsou bloky umístění. Z důvodu smluv o obsahu konkrétních zemí nebo licenčních problémů nemůžete sledovat obsah, který je k dispozici pro konkrétní zemi.

Například nemůžete sledovat britský kanál BT Sports mimo Spojené království.

VPN vám poskytuje obrovskou nabídku anonymních IP adres, které můžete bez problémů použít pro přístup k online kanálům nebo doplňkům Kodi nebo Roku. Pomocí anonymních IP adres VPN získáte možnost skrýt své skutečné umístění a zobrazit vaši veřejnou IP nebo polohu jakékoli země.

S PureVPN máte přístup k Hulu, BT Sports, Sky Go Live, Amazon Prime a dokonce i USA Netflix odkudkoli na světě.

Získáte VPN a rozloučte se s nepříjemnými digitálními překážkami jednou provždy.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me