Jak nainstalovat Kodi na Amazon Fire Stick a Fire TV


Jak nainstalovat Kodi na Amazon Fire Stick a Fire TV

Publikováno: 17. října 2019


Rád sledujete Kodi? Poté si v této příručce přečtěte, jak nainstalovat Kodi na Amazon Fire Stick a Fire TV. Kromě toho získejte PureVPN za pouhých 0,99 $ za přístup k nejlepším doplňkům Kodi a zbavte se nudy doma.

Amazon Fire Stick je vynikající streamingová služba pro lidi, kteří jsou neustále na cestách a chtějí využít veškerý zážitek ze zábavy pokaždé, když jdou na nové místo. Zahrnuje rozmanitý obsah, jako jsou televizní pořady, filmy a dokumenty různých žánrů. Máte hodně k dispozici, ale můžete si okořenit životem s nekonečným obsahem tím, že dostanete Kodi na Fire Stick.

Amazon Fire Stick se bohužel v současné době více zaměřuje na uživatele v USA, kteří mají účet Amazon Prime. Pokud jej nemáte, máte přístup pouze k základní verzi Amazon Fire Stick, která nabízí velmi malý obsah.

Kodi je mezitím skvělý multimediální přehrávač, který má otevřený zdrojový kód, který vám umožňuje používat neomezený počet doplňků a přístup k neomezenému obsahu v aplikaci Media Player Kodi. Vzhledem k tomu, že Kodi je aplikace třetí strany, nelze ji nainstalovat na Fire Stick, pokud zařízení nepovolíte stahování a instalaci z neznámých zdrojů – o tom později.

To je však to, co lidé v poslední době dělají, a to je přesně to, co si tento článek klade za cíl vysvětlit: „Jak používat Amazon Fire Stick s Kodi“.

Jak získat účet Amazon ve vaší oblasti

bohužel, Amazonská TV Fire Stick je omezena na několik zemí, jako jsou USA, Velká Británie, Německo, Austrálie a Japonsko. Mimo tyto země nemáte přístup k Amazon Prime kvůli regionálním omezením.

Amazon Fire Stick omezuje váš přístup na základě vašeho regionu, takže pokud se nacházíte v jakémkoli jiném regionu, například ve Francii, Španělsku nebo kdekoli jinde v Asii, budete i nadále čelit zablokování a nedostupnosti služeb. Chcete-li získat přístup ke službě mimo výše uvedené regiony, budete muset změnit svou IP adresu, a nejlepší způsob, jak to udělat, je pomocí VPN.

Jak nainstalovat Kodi na Amazon Fire Stick

Instalace Kodi na Fire Stick je velmi snadná. Pokud jste dříve nainstalovali aplikaci na Amazon Fire Stick nebo Amazon Fire TV, instalace Kodi pro vás nebude problém. Pokud jste však dosud žádnou aplikaci nenainstalovali, můžete postupovat podle níže uvedených pokynů a snadno procházet procesem nastavení:

Otevřete Nastavení zařízení

Otevřete nabídku nastavení na Amazon Fire Stick a klikněte na Zařízení

Povolit aplikace z neznámých zdrojů

V nabídce Zařízení přejděte na Možnosti vývojáře. Vyhledejte možnost s názvem „Aplikace z neznámých zdrojů“ a ujistěte se, že je povolena.

Získejte aplikaci pro stahování

Existuje mnoho skvělých aplikací ke stažení zdarma ke stažení. Můžete si vybrat ten, pro který najdete lepší recenze a použitelnost.

Stáhněte si Kodi pomocí Downloaderu

Po stažení aplikace Downloader na Amazon Fire Stick pokračujte v instalaci Kodi. Spusťte program pro stahování a zadejte následující adresu URL pro směrování programu pro stahování do instalačního souboru Kodi.

Získejte doplňky Kodi, které dáváte přednost

Instalace doplňků na Kodi je jednoduchá. Musíte si být jisti správným doplňkem, který potřebujete. Je to proto, že jsou k dispozici tisíce doplňků videa zdarma ke stažení a každý z nich nabízí rozmanitý obsah. Další informace o instalaci doplňků videa pro sledování Kodi na Fire Stick.

Vždy používejte VPN s Kodi

Společnost Kodi byla v poslední době v centru ohnivých debat mezi producenty obsahu a distributory. Mnoho tvrdí, že Kodi usnadňuje pirátství obsahu, a proto by mělo být zakázáno. V důsledku toho mnoho zemí regulovalo používání Kodi ve své demografii a často fackovalo uživatele Kodi statnými pokutami.

To není jediná nevýhoda používání Kodi bez VPN. Většina doplňků Kodi dostupných online je otevřený zdroj. Pravost a průhlednost těchto doplňků proto nemůže být nikdy zaručena. V minulosti bylo hlášeno mnoho doplňků společnosti Kodi, které krade důvěrná uživatelská data bez jejich souhlasu nebo znalostí.

Chcete-li zachovat svá data v bezpečí online a zůstat v bezpečí před pokutami uloženými vaší vládou za používání Kodi, použijte prémiovou VPN, například PureVPN. Po připojení bude vaše skutečná adresa IP, která obsahuje informace o vaší poloze, maskována a nahrazena novou pseudo IP adresou. Tím získáte novou online identitu, která vám umožní vyhnout se všem omezením a získat přístup ke svému oblíbenému obsahu na Kodi s naprostým klidem.

Zde je návod, jak nainstalovat PureVPN na Amazon Fire Stick,

 1. Přihlaste se k odběru PureVPN
 2. Získejte PureVPN pro Fire Stick
 3. Nainstalujte, přihlaste se pomocí svého uživatelského jména a hesla a poté se připojte
 4. Jako preferovaný server vyberte USA
 5. Užijte si Amazonské služby z celého světa

Po úspěšné instalaci PureVPN budete mít přístup ke všem Amazonským službám, které byly dříve zablokovány ve vaší oblasti. Nastavení a sledování Kodi na Fire Stick je stejně snadné.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map