Jak nainstalovat Hulu na Kodi?


Jak nainstalovat Hulu na Kodi?

Chcete nainstalovat Hulu na Kodi mimo USA? Poté použijte PureVPN na vašem zařízení, IOS, Android, Linux nebo Amazon Fire TV. PureVPN nabízí 7denní zkušební verzi za pouhých 0,99 $ poprvé. Pomocí této zvýhodněné nabídky získáte několik doplňků Kodi a předejdete nudě doma.


Způsob, jakým se bavíme videoobsahem, se za poslední desetiletí výrazně změnil. Tradiční provozovatelé televizních a kabelových kabelů byli zcela nahrazeni novým trendem stříhání kabelů a přihlašování se ke streamovacím službám, jako je Hulu.

Streamovací služby jsou oproti konvenčnímu kabelovému systému televizoru velmi výhodné. Poskytují mnohem lepší kvalitu, daleko lepší zákaznickou podporu a šílené množství nového obsahu. To je důvod, proč streamingové služby přehnaly zábavní průmysl v tak krátké době.

Co je Hulu?

Skvělým příkladem streamovací služby je Hulu. Tato americká streamingová služba je pouze Netflixem. Má mnoho skvělých funkcí, z nichž většina je mnohem lepší než Netflix. Například má mnoho původních televizních pořadů a filmů a je mnohem levnější než Netflix. Stojí za zmínku, že mnoho originálů Hulu získalo ocenění. Patří mezi ně příběh The Handmaid’s Tale, The Looming Tower, Future Man, Marvel’s Runaways, The Path a Castle Rock..

Nejlepší část o Hulu je, že aktualizuje nejnovější epizody probíhajících televizních pořadů pouhých 24 hodin po vyslání. Na rozdíl od Netflixu, kde uživatelé často musí čekat měsíce, než se dostanou na čerstvé epizody, jsou uživatelé Hulu vždy prvními, kteří získají nový obsah.

Tato úžasná služba streamování je bohužel k dispozici pouze v USA. Je téměř nemožné přistupovat k Hulu mimo USA bez konkrétního hacku.

Jak se dívat na Hulu odkudkoli

S PureVPN můžete sledovat Hulu odkudkoli na světě. Přestože je Hulu v zemích mimo USA nepřístupný, můžete k němu stále přistupovat pomocí VPN změnou své polohy na USA. Jakmile změníte svou polohu, můžete přistupovat ke všem webům nebo streamovacím službám, které jsou ve vaší oblasti nedostupné.

Vaše umístění je určeno vaší IP adresou, což je řetězec čísel, který sděluje síťovým serverům vaši polohu, zařízení a další osobní informace. S PureVPN bude vaše skutečná IP adresa maskována novou pseudo IP adresou se sídlem v USA. To vám umožní přístup k čemukoli z jakékoli online knihovny obsahu v USA, aniž byste byli fyzicky přítomni v USA.

Jak získat doplněk Hulu pro Kodi?

 1. Otevřete Kodi.
 2. Jít do Systémy > Soubor Manažer.
 3. Klikněte na Přidat Zdroj >Vybrat Žádný.
 4. Do pole URL zadejte http://fusion.tvaddons.org
 5. Udeřil Hotovo.
 6. Klikněte na Zadejte název zdroje médií.
 7. Typ Fúze a klikněte Hotovo > Udeřil OK.
 8. Jít do Systémy > Nastavení > Addony.
 9. Vybrat Instalace ze souboru zip.
 10. Vybrat Fúze vědět, jak dostat Hulu na Kodi.
 11. Klikněte na xmbc-reports > Angličtina > entertainmentrepo.backup-1.1.4.zip.
 12. Počkejte na oznámení, které říká Zábava Repo byl nainstalován.
 13. Z domovské obrazovky přejděte na Systémy > Nastavení > Doplňky.
 14. Vybrat Instalace z úložiště > Zábava Repo > Video Addons.
 15. Vybrat Hulu Movie TV a klikněte Nainstalujte.

Jak sledovat Hulu na Kodi po instalaci?

Po úspěšné instalaci doplňku Hulu přejděte na domovskou obrazovku Kodi. Pak přejděte na Video > Doplňky. Vyberte doplněk Hulu, který jste právě nainstalovali. Začněte si užívat bezplatného obsahu na Hulu.

Kodi VPN – Opravdu to potřebuji?

Použití VPN s Kodi nebo Kodi VPN se stalo nezbytností pro streamery. Není tajemstvím, že streamery jsou nejvíce napadnutou online komunitou, pokud jde o krádež identity, ransomware a hacky. Jednoduchým vysvětlením takového vzoru je skutečnost, že streamery stále hledají nové platformy, odkud mohou získat přístup k bezplatnému videoobsahu..

Nalezení správné platformy, která nabízí stabilní rychlost a obsah, který chcete sledovat, je únavné a vyžaduje, aby si streamery vyzkoušely několik desítek webů, než se konečně dostanou do dobré shody. Během procesu lovu je přirozené kliknout na několik škodlivých odkazů, které mohou vést k nakažení zařízení malwarem nebo jinými škodlivými programy.

Kromě toho obsah, který je k dispozici na Kodi, není bezpochyby licencován. Je k dispozici na Kodi z pirátského zdroje a nadále plní svůj účel navzdory mnohonásobným snahám výrobců a monitorovacích orgánů o jeho vypnutí. V důsledku toho se streamy také někdy ocitnou v potížích, pokud zjistí, že spotřebovávají pirátský obsah přes Kodi.

Nejlepší způsob, jak zůstat v bezpečí před všemi takovými problémy online, je použití PureVPN. Je to skvělá VPN optimalizovaná pro streamování a poskytuje všechny potřebné funkce a funkce, které pouze zvyšují vaše zážitky ze streamování, ale také vám poskytují digitální zabezpečení, které potřebujete, abyste byli vždy v bezpečí online..

PureVPN – nejlepší volba pro streamery

PureVPN je nejoblíbenější VPN mezi streamery. Má více než 750+ serverů optimalizovaných pro streamování, což uživatelům umožňuje vychutnat si nepřetržitý a streamovací zážitek z libovolného místa na světě. Umožňuje streamerům vyhnout se nejběžnějším problémům, jako je například obsah uzamčený v regionu a omezení poskytovatele internetových služeb, anonymizováním jejich identity a šifrováním jejich dat.

Pokud jste běžní návazci, kteří používají více streamovacích platforem velmi často, měli byste vědět, že jste ve velmi vysokém riziku. Každý hacker nebo online útočník může snadno získat přístup k vašemu zařízení a datům a použít je pro škodlivé účely, které mohou ohrozit vaši pověst nebo způsobit finanční ztrátu.

Vždy je lepší být v bezpečí a používat PureVPN při každém připojení k internetu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me