Jak nainstalovat doplněk Fusion na Kodi?


Jak nainstalovat doplněk Fusion na Kodi?

Publikováno: 2. července 2019


Naštěstí existuje snadný způsob, jak nainstalovat fúzi na Kodi do vašich streamovacích zařízení, pokud používáte VPN. Pořiďte si PureVPN do svého zařízení nebo nejprve nastavte router VPN pro snadnou instalaci fúze na Kodi. PureVPN nabízí zlevněnou 7denní zkušební verzi za pouhých 0,99 $ poprvé, takže můžete získat tolik doplňků na Kodi, kolik chcete, aby se zabránilo stresu ze zablokování.

** Aktualizace: Je k dispozici novější, lepší verze naší aplikace Kodi! Opravili jsme několik chyb & představil významná zlepšení výkonu. Upgradujte stávající aplikaci na verzi 1.8.0 (pokud jste tak již neučinili) odtud. **
Repozitář Fusion vyvinutý společností TVAddons.co vám umožňuje instalovat několik doplňků pro sledování vašeho oblíbeného obsahu. Aplikace Fusion také umožňuje přístup k nástroji Indigo, zařízení typu vše v jednom, které umožňuje vyhledávat a spravovat neoficiální doplňky Kodi. Jeho vypnutí na začátku července 2017 však ponechalo mnoho uživatelů Kodi bez možnosti aktualizace nebo instalace doplňku kodi fusion.
Zatímco Fusion se vrátil zpět na scénu Kodi po dvou měsících, kdy byl M.I.A, úložiště není stejné jako dříve. Bez ohledu na to vám v této příručce ukážeme nejen to, jak nainstalovat Fusion na Kodi, ale také zmínit některé nejlepší alternativy úložiště pouze v případě, že chcete přidat další příchutě.
Než se k tomu však dostaneme, podívejme se blíže, proč byste měli používat Kodi pro VPN.

Jak nainstalovat Fusion na Kodi

nainstalovat fúzi na Kodi

Nyní, když konečně pochopíte, co je Fusion a proč potřebujete VPN, zde jsou kroky, které budete muset provést, abyste nainstalovali doplněk kodi fusion, aka indigo:

 1. Přejít na Ikona ozubeného kola v levém horním rohu domovské obrazovky Nastavení.
 2. Klikněte na Nastavení systému.
 3. Na svislém panelu nabídek klikněte na Doplňky.
 4. Klikněte na ikonu Neznámé zdroje posuvník.
 5. Jakmile se objeví vyskakovací okno, vyberte ‘Ano’ abyste potvrdili, že autorizujete instalaci doplňků z neoficiálních zdrojů.
 6. Po návratu do předchozí nabídky Neznámé zdroje je povoleno.
 7. Vybrat Správce souborů.
 8. Klikněte na Přidat zdroj.
 9. V oboru ‘Žádný“, Zadejte následující text: http://fusion.tvaddons.co a klikněte na OK.
 10. Vyberte vstupní pole dole, zadejte Fúze pomocí klávesnice na obrazovce a klikněte na OK.
 11. Klikněte na OK ve spodní části okna.
 12. Nyní, když jste přidali zdroj Fusion, vraťte se na domovskou obrazovku.
 13. Na svislém panelu nabídek klikněte na Doplňky.
 14. Klikněte na Vstupte do prohlížeče doplňků.
 15. Klikněte na Instalace ze souboru zip volba.
 16. Vyhledejte instalační program Fusion uvedený jako Fúze.
 17. začněte zde nebo začněte zde instaluje složku Indigo, kodi-repos složka se skládá z několika úložišť, zatímco kodi-skripty Složka obsahuje závislosti, jako je Meta Handler a URL Resolver.

Top 5 Fusion Addon Alternativy

Jak již bylo zmíněno dříve, úložiště Fusion není tak dobré, jak bývalo. S vašimi oblíbenými doplňky Kodi už nepřichází, a proto je s tím pravděpodobně jen málo práce. Naštěstí existuje spousta alternativ, které byste mohli použít. Stejně tak, pokud nechcete instalovat fúzi na kodi a hledat alternativy, podívejte se na nejlepší doplňky, které jsme zde uvedli:

1. Opakování NoobsandNerds

NoobsandNerds je víceúčelové úložiště, které nenabízí tisíce možností, jako je SuperRepo, ale co ho odlišuje, je jeho neuvěřitelná kvalita a pozornost k detailům. Nejen, že najdete adresy URL pro filmy a televizní pořady, ale také narazíte na odkazy pro sport, obsah BBC, specializované filmy a několik regionálních irských televizních kanálů..

2. Smash Repo

Smash Repo, jeden z nejnovějších repozitářů na scéně Kodi, hostí široký výběr nejpopulárnějších neoficiálních doplňků pro Kodi. To, co je zapotřebí, aby se stal oblíbeným každého a nahradil Fusion postupující vpřed, ale prozradí to jen čas. Kromě hostování tun doplňků, Smash Repo také ubytuje mnoho dalších úložišť, takže můžete snadno instalovat, co chcete, z jediného zdroje.
*** Poznámka: Odkaz již několik týdnů nefunguje, aktualizujeme vás, jakmile se o něm dozvíte více informací ***

3. SuperRepo

SuperRepo je jedním z největších úložišť Kodi tam, kde najdete více než 2 000 doplňků Kodi. Masivní úložiště také obsahuje rozšíření pro změnu vzhledu Kodi, streamování živého televizního vysílání, zachycení nejnovějších filmů a sledování sportu. Obsah je pravidelně aktualizován a máte k dispozici široký výběr možností. Pokud chcete instalovat doplňky z jediného úložiště, SuperRepo je to, co potřebujete!

4. Jednoduše Caz Repo

Simply Caz, také označovaný jako úložiště Cazwall, nabízí nejmenší sbírku doplňků Kodi v tomto seznamu. Vyrovnává to však vysokou kvalitou, protože se může pochlubit množstvím sportovních kanálů a různých. Nejlepší ze všeho je, že obsahuje seznamy skladeb Elysium a UK Turks, které jsou skvělými obchody na jednom místě pro všechny druhy filmů a televizních proudů, ať už se jedná o on-demand nebo živý obsah. Úložiště také pravidelně aktualizuje své doplňky.

5. Kodi Israel Repo

KodiIsrael, známý také jako Kodil nebo Kodi Israel, je jedním z nejstarších úložišť Kodi, ale také jedním z nejlepších. Nabízí obrovskou sbírku doplňků pro Kodi a mnoho z nich je docela zajímavých. Díky odstavení repozitářů, jako jsou Echo a Fusion, je to jedno z mála míst, kde můžete najít starší pracovní verze svých oblíbených doplňků Kodi..

Proč byste měli používat Kodi VPN?

Pokud jste vášnivým uživatelem Kodi, měli byste se spolehnout na spolehlivou službu VPN, abyste zůstali anonymní online. Poskytovatelé internetových služeb (ISP) nakonec sledují vaši aktivitu a snižují vaši šířku pásma, což ovlivňuje vaši schopnost streamovat preferovaný obsah na Kodi.
Navíc geo-omezení vám může zabránit v přístupu k určitým doplňkům a obsahu. Například, i když se naučíte, jak nainstalovat doplněk kodi fusion, k němu nebudete mít přístup bez VPN, pokud je ve vaší oblasti omezeno.
S PureVPN můžete streamovat to, co chcete odkudkoli, s úplným soukromím, a tak se zbavit nepříjemných problémů s vyrovnáváním, které vznikají v důsledku omezení ISP. Navíc, protože vaše skutečná adresa IP je nahrazena jednou z našich 88 000+ adres IP, můžete získat neomezený přístup ke kodi fusion add-on – plus, stovky dalších doplňků Kodi – aniž byste museli čelit problémům..

Závěrečné slovo

Pokud chcete vyzkoušet některou z alternativ Fusion uvedených v této příručce, vše, co musíte udělat, je postupovat podle výše uvedených pokynů (vyjma kroků 1 až 6, pokud jste již s tím již hotovi) a nahradit zdrojová adresa URL s jednou z vašich možností.
Užijte si sledování obsahu, který chcete na Kodi, se svými oblíbenými doplňky!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map