Jak nainstalovat bez omezení Magic Build On Kodi


Jak nainstalovat bez omezení Magic Build On Kodi

Publikováno: 16. ledna 2020


Nelze nainstalovat Kodi No Limits Magic Build? Poté použijte tuto příručku pro pomoc. Navíc používejte PureVPN za pouhých 0,99 $, protože je to jedna z nejlepších Kodi VPN, která odemkne mnoho doplňků. Užijte si streamování kanálů na Kodi a během stresu uvolněte mozek.

No Limits Magic Build

No Limits Magic Build je bezpochyby jedním z nejstabilnějších sestavení, které právě teď vývojáři pravidelně udržují, aby se zajistilo, že sestavení a jeho doplňky pracují hladce. Je dodáván s všestrannou doplňkovou knihovnou týkající se filmů, televizních pořadů, hudby a dokumentů. Vzhledem k tomu, že aplikace je vývojáři pravidelně udržována a aktualizována, hostuje také mnoho nejnovějších doplňků pro hudbu a video, jako je The Magic Dragon a Deja Vu. Výchozí Aeon Nox 5: Silvo Skin poskytuje sestavení tak moderní vzhled, že vypadá téměř futuristicky a rozhraní usnadňuje navigaci. Celkově vzato, No Limits Build je pro ty, kteří to musí vyzkoušet Pokud používáte Kodi jako primární zdroj domácí zábavy.

Zřeknutí se odpovědnosti: PureVPN není spojen s sestavením No Limits Magic. Jedná se o bezplatnou sestavu Kodi, která pochází z neoficiálních repozitářů a neneseme žádnou odpovědnost za to, jak se používá. Tento průvodce je jednoduše navržen tak, aby vám umožnil bezpečně používat tuto sestavu pro vaše osobní potřeby. Kromě toho společnost PureVPN odsuzuje jakékoli činy související s porušováním autorských práv a streamováním nebo sdílením pirátského obsahu.

Jak nainstalovat No Limits Magic Build

Nyní pojďme dolů k hlavní části. Metoda instalace pro No Limits Magic staví na Kodi.

Poznámka: Sestavení funguje u všech verzí Kodi Krypton 17.6 a Leia. Pokud však nemůžete nainstalovat sestavení na serveru Kodi Leia 18.4 nebo 18.5, musíte pro přechod na sestavení hladce fungovat na 18,1..

Průvodce tvorbou No Limits Magic je k dispozici prostřednictvím těchto dvou úložišť.

 1. https://www.nolimitswiz.appboxes.co
 2. http://nolimitsbuilds.com/kodi/

Oba tyto úložiště fungují, ale č. 2 může být hitem a chybou, jak někteří uživatelé nahlásili, takže zde pojedeme s https://www.nolimitswiz.appboxes.co.

Upozorňujeme, že po instalaci průvodce najdete různé verze sestavení No Limits Magic, z nichž některé hostují obsah pro dospělé. Pro streamování médií většina uživatelů doporučuje používat verzi „Lite“. Instalační proces jsme rozdělili do 3 kroků. Zde je návod, jak se odvíjí.

Krok 1: Povolte „Neznámé zdroje“

Aby společnost Kodi mohla přijímat jakékoli sestavení nebo doplňky třetích stran, musíte nejprve povolit „Neznámé zdroje“.

Přejít na „Nastavení“ Kodi > ‘Nastavení systému’ > „Doplňky“ > Neznámé zdroje a funkci zapněte. Jakmile se zobrazí zpráva „Varování“, klikněte na „Ano“

Krok 2: Nainstalujte průvodce bez omezení kouzel

 • Nyní přejděte zpět na domovskou stránku Kodi a přejděte do části Nastavení.
 • Otevřete Správce souborů < Klikněte na „Přidat zdroj“ > Klikněte na tlačítko
 • Zadejte odkaz na úložiště: https://www.nolimitswiz.appboxes.co/
 • Do pole níže, kde jste zadali adresu URL, zadejte název zdroje médií a klikněte na tlačítko „OK“. Vyberte si něco zřejmého a snadno zapamatovatelného jako „No Limits Magic“
 • Vraťte se na domovskou obrazovku Kodi.
 • Otevřete „Doplňky“ a na levé straně obrazovky vyberte ikonu „Instalátor balíčku“, který vypadá jako rámeček
 • Klikněte na „Instalovat ze souboru ZIP“ a vyberte název, který jste dříve uložili pro zdroj médií, v tomto případě „No Limits Magic“.
 • Pro Kodi Krypton 17.6 a starší – Vyberte: plugin.video.nolimitswizard.zip
 • Pro Kodi 18 Leia – Vyberte: plugin.video.nolimitswizard18.zip a klikněte na „Ok“
 • Během několika sekund dostanete na obrazovce upozornění „Nainstalován doplněk bez omezení“.

Pokud používáte Kodi 18, po instalaci průvodce se zobrazí řada vyskakovacích oken, pro které se jednoduše musíte kliknout na pravá tlačítka, abyste se jich mohli zbavit.

Krok 3: Nainstalujte sestavení No Limits Magic z průvodce

 • Vraťte se na domovskou obrazovku Kodi
 • Klikněte na „Doplňky“ > „Programové doplňky“ a poté otevřete „Průvodce bez omezení“
 • Uživatelé aplikace Kodi Leia musí po otevření průvodce klepnout na tlačítko „Instalovat / aktualizovat“ bez omezení
 • Nyní uvidíte různé verze dostupné verze. Můžete si vybrat podle svých potřeb a preferencí. Najdete zde také několik serverů, z nichž si můžete vybrat. V případě problémů se stahováním sestavení z konkrétního serveru zkuste další, dokud se stahování nezačne
 • Vyberte možnost Standardní nebo Nová instalace a klikněte na tlačítko Ano.
 • Nyní trpělivě čekejte na dokončení stahování
 • Po dokončení stahování neprovádějte žádné další akce, dokud nebudou extrahovány všechny soubory. Pokud se zobrazí výzva, zvolte „Force close Kodi“
 • Nyní restartujte počítač a spusťte Kodi. Pokud používáte jiné zařízení, jako je Firestick, proveďte energetický cyklus, abyste zařízení mohli začít znovu

Nyní sestavení automaticky dokončí zbývající kroky, jako je nastavení vzhledu na pozadí. Pokud zjistíte, že se obrázky na pozadí nenačítají správně, restartujte Kodi znovu.

Po dokončení procesu se na domovské obrazovce Kodi zobrazí futuristická kůže Aeon Nox 5 Skin. V případě, že to vypadá stejně jako dříve, aktualizujte svou pokožku podle níže uvedených kroků.

 • Jdi do nastavení’, > Nastavení systému Klikněte na Nastavení rozhraní, > Kůže
 • Vyberte Aeon Nox 5: Silvo
 • Po zobrazení výzvy klikněte na „ANO“
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me