Jak nainstalovat Amazon Prime Video na Kodi


Jak nainstalovat Amazon Prime Video na Kodi

Aktualizováno: 1. listopadu 2019

Amazon Prime je k dispozici na serveru Kodi a pro přístup k němu můžete použít doplněk Amazon Prime Instant Video. Jak ale můžete tento addon odemknout? Pomocí PureVPN odemkněte a nainstalujte Amazon Prime Video na Kodi odkudkoli. PureVPN nabízí 7denní zkušební verzi za pouhých 0,99 USD, která pomůže předplatitelům Kodi ušetřit peníze a vyhnout se stresu ze zablokování.

Co je Amazon Prime?

Amazon Prime Video

Vzhledem k tomu, že trend řezání kabelů vzal svět bouřkou, objevilo se mnoho streamingových služeb, mezi nimiž je velmi populární jméno Amazon Prime. Ačkoli to není dostupné v každé zemi, je to služba, která stojí za to dostat se na ruce. Je to vynikající alternativa k Netflixu, a pokud patříte mezi ty, kteří zůstávají nezaujatí návrhy a novým obsahem Netflixu, Amazon Prime je streamovací služba, kterou byste se měli okamžitě zaregistrovat.

Proč získat Amazon Prime na Kodi?

Pozdní, Kodi byl nejoblíbenější open-source přehrávač médií mezi streaming populace. Natolik, že celý web je nyní věnován doplňkům pro Kodi. Stejně jako aplikace dělají ze smartphonu produktivní zařízení, díky doplňkům je Kodi skvělým přehrávačem datových proudů.

S doplňkem Amazon Prime pro Kodi se věci staly velmi snadnými a pohodlnými. Už se nemusíte registrovat do Amazonky, nebo se v této záležitosti musíte registrovat. Stačí nainstalovat Kodi, získat doplněk Amazon Prime a začít sledovat obsah Amazon Prime okamžitě na jakémkoli chytrém zařízení, které má obrazovku. Je to efektivní, levné a funguje skvěle.

Jak získat Amazon Prime na Kodi?

Zde je návod, jak nainstalovat Amazon Prime na Kodi.

 • Začněte otevřením Kodi.
 • Na domovské obrazovce vyberte položku Doplňky. Měli byste vidět ikonu otevřeného pole se šipkou směřující dovnitř. Jděte do toho a klikněte na něj. Toto je doplňková obrazovka prohlížeče. Vyberte Instalovat ze souboru ZIP.
 • Klikněte na soubor, který jste právě uložili. Měl by být označen repozitář.xlordx-1.0.0.zip.
 • Nyní klikněte na Instalovat z úložiště.Amazon Prime Kodi AddOn 2
 • Vyberte XLordX Repo.
 • Dále vyberte Doplňky videa.Amazon Prime pro Kodi 3
 • Vyberte Amazon Prime Instant Videos a poté nainstalujte.Amazon Prime pro Kodi 4
 • Počkejte na oznámení s povoleným doplňkem.
 • Přístup přejít na doplňky > Videa > Okamžité video Amazon Prime.

Jak sledovat Amazon Prime na Kodi po instalaci?

Použití Kodi ke sledování Amazon Prime je velmi jednoduché. Funguje to takto:

 1. Spusťte Kodi
 2. Přejděte na Doplňky videa
 3. Vyhledejte Amazon Prime Instant, který jste nainstalovali v předchozím kroku.
 4. Projděte si dostupný obsah a streamujte, co se vám líbí.

Na rozdíl od předplatného Amazon Prime, které účtuje svým uživatelům měsíční prémii, sledování Amazon Prime na Kodi je zcela zdarma.

Nejlepší VPN pro Kodi

Přestože je Kodi úžasná služba, která má mnoho výhod, má i několik krátkých příchodů. Pro začátečníky je to náchylné k hackerům a kybernetickým útokům. Je to proto, že komunita pro streamování je nejvíce napadenou komunitou online. Jelikož jsou jejich zařízení většinou online a odesílají / přijímají data bez velké kontroly, malware a ransomware jsou často zaměřeny na streamery. Vždy jsou snadným cílem.

Kromě toho je u Kodi veškerý obsah volně sledován, protože se jedná o multimediální přehrávač s otevřeným zdrojovým kódem, ale existuje několik důsledků. Obsah není přece jen volný; je pirátský a vysílán nezákonnými kanály, díky čemuž mohou uživatelé Kodi skončit v horké vodě.

Nejlepší způsob, jak zůstat v bezpečí před všemi těmito online hrozbami, je použití PureVPN. Jedná se o vysoce stabilní VPN optimalizovanou pro streamování. Neohrozuje rychlost streamování a poskytuje přístup k tisícům blokovaných kanálů a webových stránek. Nejlepší na tom je, že anonymizuje vaši identitu, což hackerům a online policii neumožňuje identifikovat a stíhat vás.

Závěrečné slovo

PureVPN je dokonalým zastáncem vašeho online soukromí a digitálních práv. Pomocí PureVPN můžete získat zpět všechna svá digitální práva, která si zasloužíte; Vaše právo na svobodu slova, svobodu přístupu a anonymitu je nyní na dosah ruky díky této skvělé síti VPN.

PureVPN umístil své servery na více než 750 místech po celém světě. Poskytuje maximální bezpečnost vašich dat tím, že nabízí 256bitové šifrování AES, které není možné prolomit jakýmkoli hackerem nebo online monitorovacím orgánem. Pokud vám záleží na vašich online právech a chcete své osobní údaje chránit, získejte nyní PureVPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me