Foxtel vs. Kayo: Která aplikace pro přímý přenos je nejlepší pro sportovní fanoušky?


Foxtel vs. Kayo: Která aplikace pro přímý přenos je nejlepší pro sportovní fanoušky?

Zveřejněno: 02.12.2019

Foxtel je australským primárním zdrojem televizní zábavy a slouží až 70% všech australských domácností. Aussies jsou často považováni za jeden z nejvíce sportovně posedlých lidí. Foxtel má tedy 8 kanálů určených pouze pro sport, z nichž je Foxtel Now nejoblíbenější. Časoměřená služba má však ve městě nového uchazeče, který získal masivní sledovanost ve sportovní fandomu – Kayo. Čtěte dál, až se dostaneme k drzosti obou služeb a která z nich je pro fanoušky sportu nejlepší.

Sportovní přenosy v Austrálii

Australané, přestože jsou sportovně zdatným národem, před chvílí neměli k uspokojení svých potřeb mnoho jiných možností než Foxtel. Jiné sporty, jako je Major Basketball, mají vyhrazené streamingové služby, ale pouze několik z nich je k dispozici v Austrálii. A to také vyžaduje, aby se uživatelé zaregistrovali k online streamingové službě, jako je Hulu nebo DirecTV. Pro fanoušky AFL a NRL nabízí Telstra mnoho let vyhrazené služby streamování, ale nedostatkem je, že služba je omezena na malé obrazovky.

Dokud si pamatuje kdokoli, Foxtel odvádí pozoruhodnou práci ve službě australské sportovní komunitě s velkým množstvím sportovního obsahu. A nyní, s přidáním Kayo Sports, se hra změnila navždy.

Takže která služba stojí za vaše peníze? Podívejme se na to.

Foxtel

Foxtel slouží sportovní zábavě (jak bezdrátové, tak tradiční) prostřednictvím různých kanálů. Foxtel má osm kanálů (z nichž každý je určen pro AFL, Kriket, Rugby League a Motorsport), belN Sports, Eurosport a Racing.com. Některé (ne všechny) zahrnují také televizní programy Red Bull. Zde jsou tři různé způsoby přístupu k těmto kanálům pomocí přidružené služby Foxtel.

Tradiční kabelová televize

Můžete získat tradiční síť kabelové televize pro svůj domov jako většina lidí s nejnovějším IQ4 boxem, který nabízí 4K streamování a místní nahrávání.

Foxtel Go

Vaše tradiční předplatné Foxtel je standardně dodáváno s aplikací Foxtel Go, která vám umožní sledovat váš oblíbený sportovní obsah na cestách.

Foxtel nyní

Foxtel Now je jednou z často sledovaných služeb. Samostatná služba, která přichází jako skvělá alternativa k tradičnímu zážitku z Foxtel, aniž by byla nákladná na IQ4 Box. Je snadno dostupný pomocí aplikace nebo malého Foxtel Now Boxu.

Sport na Foxtel nyní

Streamování sportů na Foxtel Nyní nepřichází bez chytání. Když zaplatíte za základní balíček „Essentials“, získáte přístup k 12 kanálům, které nabízejí všeobecnou zábavu (nikoli pro sport), přičemž zde stojí za zmínku kanál Fix Showcase. U sportovního plánu musíte ušetřit ještě pár babek.

Foxtel nyní sportovní plány

Podporované servisní plányCostDL?
Foxtel nyníVšechny balíčky: Plán služeb, 10 žánrů obsahu104 $ / měsíc (minimum)Ne
Foxtel nyníEssentials + Sports Pack: Plán služeb, žánry obsahu54 $ / měsíc (minimum)Ne

Výše uvedené plány se mohou zdát trochu na horním konci cenového rozpětí, ale nabízejí tolik, kolik byste mohli získat ze služby sportovních přenosů. Získáte přístup ke všem 13 sportovním kanálům Foxtel. Avšak kanál Fox Footy byl nahrazen přehráváním Footy kvůli nedávnému vydání práv AFL.

Sport na Kayo

Kayo se ukázalo jako rušivá síla, která posunula online sportovní přenosy na jinou úroveň. Funguje to úplně jinak než Foxtel. Pokud místo hostování více sportovních kanálů nabízí jednoduchá nabídka veškerého oblíbeného sportovního obsahu, včetně opakování hotových akcí na vyžádání a samozřejmě živého pokrytí

Jako součást stejné společnosti je Kayo primárním zdrojem sportovního obsahu Foxtel s vyznamenáním, že má vyhrazené sportovní zázemí. Vše, co musíte udělat, je vybrat si na obrazovce své oblíbené sporty a nechat Kayo udělat zbytek. Ať už se jedná o AFL a NRL, tenis, basketbal, MotoGP nebo kriket, pokud se to děje naživo, můžete to sledovat na Kayo.

Další význam, který stojí za zmínku, je, že i když vám chybí živý stream, můžete se vždy vrátit později a sledovat jej hned od začátku. Na druhou stranu musíte bezmocně čekat, až budou zpřístupněny záznamy na Foxtel Now, nebo se spoléhat na milosrdenství bezplatně vysílané služby, abyste zachytili zvýraznění nebo přehrání. U Kayo je přehrávání k dispozici, jakmile se hra spustí. Takže i když hra stále probíhá, můžete se rozhodnout sledovat od samého začátku. Zde je seznam dostupných sportovních proudů na Kayo.

  1. AFL
  2. Rugby League
  3. Kriket
  4. Fotbal
  5. Rugby Union
  6. Motorsport
  7. Basketbal, tenis, MMA, golf

Funkce, jako je obraz v obraze, vyberte si fotoaparát, přeskočte na klíčové okamžiky a SplitView nabízí jedinečný zážitek ze sportovního streamování.

Sportovní plány Kayo

Cenové vlastnosti plánu
ZákladníPlán služeb &1 žánr obsahu35 $ ​​/ měsíc (2 týdny bezplatná zkušební verze, bez smlouvy)
PojistnéPlán služeb & 1 žánr obsahu$ 25 / měsíc (2 týdny bezplatná zkušební verze, bez smlouvy)

Jediným nedostatkem na Kayo je to, že umožňuje pouze streamování v HD, zatímco Foxtel nabízí rozlišení 4 kB s nejnovější krabicí IQ4.

Foxtel vs Kayo – kdo drží titul?

Kayo nabízí sport a nic víc. Takže pokud jste hardcore sportovní fanoušek, který nemá rádi obecnou zábavu, Kayo je vaše nejlepší sázka. Poskytuje více sportovního obsahu, než byste kdy mohli konzumovat v relativně levnějším cenovém rozpětí než Foxtel. Pokud se však chcete občas oddávat streamování jiného obsahu než sportu, Foxtel je to, k čemu se musíte přihlásit.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me