Řešení NBA League Pass Blackout


Řešení NBA League Pass Blackout

Aktualizováno: 3. září 2019

Podívejte se na sezónu 2019-20 s oficiálním NBA League Pass. Pokud se však obáváte, že máte Blackout, nemějte. PureVPN vás zahalil. Postupujte podle níže uvedených kroků a sledujte.

 1. Získejte VPN NBA

  Pouze ve Spojených státech s více než 15 miliony fanoušků si dokážete představit, jak masivní je NBA ve světě sportu. Avšak s tak populárním sportem byste si nemysleli, že to bude mít problémy se streamováním, ale ano. Stovky a tisíce fanoušků se každý rok stěžují na to, jak nemohou streamovat své oblíbené hry NBA.

  Nyní to může být způsobeno několika důvody, včetně regionálních omezení, ale z toho, co jsme zjistili, to souvisí s notoricky známým výpadkem, který omezuje poskytovatele obsahu v přímém přenosu. Dnes tedy budeme hovořit o tom, jak můžete obejít výpadek NBA, dostat NAG LEAGUE PASS s VPN a mnohem více.

  Kde se dívat na sezónu NBA s League Pass

  Sezóna NBA 2019-20 se vysílá v přímém přenosu na ABC, TNT a ESPN v USA. Je však celosvětově k dispozici na NBA League Pass.

  Kanály (jazykové) vysílání dostupné v
  ABC (anglicky), TNT (anglicky), ESPN (anglicky)USA
  NBA League PassVíce zemí
  TSN (anglicky), CBC (anglicky)Pouze Kanada
  SonyLiv, ESPNIndie
  SonyLivCelosvětově zdarma s PureVPN

  Řešení NBA League Pass Blackout

  Pokud máte League Pass, ale nemůžete sledovat zápasy NBA kvůli omezením výpadku proudu, může vám pomoci PureVPN. Musíte pouze získat mezinárodní verzi NBA League Pass připojením k široké řadě serverů PureVPN v celé zemi.

  NBA League Pass je k dispozici ve všech zemích světa s výjimkou Středoafrické republiky, Konga, Pobřeží slonoviny, Libérie, Libye, Somálska, Súdánu, Zimbabwe, Severní Koreje, Íránu, Iráku a Sýrie..

  Můžete se připojit k jakékoli zemi (kromě výše uvedených) a přistupovat k finálovým hrám NBA prostřednictvím mezinárodního pasu NBA League bez výpadků! Kromě toho můžete také ušetřit nějaké peníze, pokud se připojíte k Indii (14 $), Jižní Africe (118 $) nebo Brazílii (130 $). Skutečná cena v USA je 200 USD s výpadky proudu. Stále přemýšlíte, jak to získat? Číst dál!

  Jak získat mezinárodní NBA League Pass?

  Pokud si chcete na mezinárodní pas NBA League připsat část skutečné ceny, postupujte takto:

  1. Musíte získat VPN (pokud nemáte).
  2. Stáhnout to & nastavení na preferovaném zařízení.
  3. Připojte se k požadovanému umístění (Vyberte indický VPN server za nejlevnější cenu)
  4. Nyní navštivte web NBA League Pass & si to projít levně

  Není tak snadné získat International League Pass? Díky PureVPN můžete získat plnou službu bez výpadků!

  Jak získat NBA League Pass Levné s VPN?

  NBA League Pass je připravený na drapáky a je mnohem levnější než kdykoli předtím. Před provedením jakékoli transakce se nezapomeňte připojit k VPN. Po připojení k síti VPN vyberte jako preferovanou zemi Indie. Tím zajistíte, že získáte nejnižší ceny.

  League Pass Roční: 13,60 $

  League Pass Měsíčně: 1,35 $

  Často kladené otázky

  Mohu sledovat NBA na Hulu?

  Ano, můžete sledovat NBA na Hulu, ale budete potřebovat předplatné Hulu s Live TV. Protože je však Hulu k dispozici pouze ve Spojených státech, budou to moci pouze obyvatelé USA, pokud se nedostanou za VPN.

  Mohu sledovat NBA na ESPN+?

  Ano můžeš. NBA je k dispozici pro prohlížení na ESPN +. Protože je však služba dostupná pouze v několika zemích, možná budete potřebovat pomoc VPN, pokud žijete v zemi, kde ESPN není k dispozici..

  Co je NBA League Blackout?

  NBA League Blackout omezuje místní a národní poskytovatele obsahu a vysílací společnosti v televizi určitých událostí. Chcete-li však projít takovými výpadky, můžete použít PureVPN a připojit se ke kanálům, kterým je zabráněno ve vysílání.

  Jak funguje NBA League Pass?

  NBA League Pass je předplacená služba, která umožňuje uživatelům sledovat a streamovat všechny hry NBA, s výjimkou těch, které jsou omezenou příčinou výpadku. Pass je dodáván ve třech různých balíčcích, každý přichází s vlastní sadou funkcí. K dispozici je kompletní průchod, který obsahuje všechny hry, jeden průchod týmem, který obsahuje všechny hry jednoho týmu a balíček pro výběr 3 her, který vám umožní sledovat tři hry každý měsíc. Více informací najdete na oficiální stránce.

  Sportovní návody

  Níže se vám mohou líbit i další sportovní akce

  • Moto GP
  • Premier League
  • LA LIGA
  • Formule 1
  • NFL
  • Serie A
  • WRC
  • MLB
  • Liga mistrů UEFA
  • Bundesliga
  • LIGUE 1
  • UFC
  • Tenis
  • NBA
  • IPL
  • NHL
  Kim Martin
  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me