Co je to Split Tunneling VPN?


Co je to Split Tunneling VPN?

Split Tunneling dělá přesně to, co znamená: rozdělte internetový provoz. Díky split tunneling VPN máte možnost směrovat internetový provoz prostřednictvím sítě VPN nebo vaší místní sítě..

Rozdělení tunelů VPN chrání provoz, který směrujete sítí VPN, a zároveň neztrácíte přístup k místní síti a zařízením připojeným v této síti. K dispozici na Windows, Android, Android TV.

Split Tunneling VPN: Rozdělení provozních cest do dvou směrů: jeden prochází tunelem VPN a druhý prostřednictvím běžného připojení.

Proč potřebuji Split Tunneling?

Když se uživatel připojí k serveru VPN, vytvoří bezpečný šifrovaný tunel, který poté přejde na větší internet. Ve výchozím nastavení prochází veškerý provoz rozděleného tunelového propojení odesílaný prostřednictvím sítě VPN šifrovaným způsobem prostřednictvím serveru VPN rozděleného tunelování..

U rozděleného tunelového propojení však máte možnost zvolit, který provoz / informace prochází sítí VPN (šifrovaný tunel) a zbytek prostřednictvím vašeho poskytovatele internetových služeb (nešifrovaný tunel). Možnost směrování provozu prostřednictvím připojení VPN nebo poskytovatele internetových služeb je požehnáním, zejména pokud nechcete přistupovat k určitým webům bez šifrování..

Výhody rozdělení tunelů:

 • Pokud je tato funkce povolena, sledujte zahraniční televizní pořady / filmy při používání internetu s místními IP adresami
 • Sdílejte soubory P2P bez ohrožení vašeho online soukromí
 • Přístup k zařízením ve vaší místní síti při používání VPN

Pokud nemáte povoleno Split Tunneling:

 • Nebudete mít současně přístup k zámořskému a místnímu obsahu
 • Přenos všech dat prostřednictvím poskytovatele internetových služeb dokončí vaši šířku pásma
 • Když jste připojeni k VPN klientovi, nemáte přístup k zařízením LAN

Skutečnou výhodou použití této funkce je to, že vychází z jejího pohodlí. Tato funkce pomáhá zlepšit efektivitu práce. Řekněme, že cestujete do zahraničí za účelem přístupu k místnímu obsahu země; můžete směrovat provoz přes internet a pro přístup k obsahu své domovské země, můžete směrovat provoz přes síť VPN povolením této funkce.

Existuje riziko, když používáte Split Tunneling?

Split Tunneling je robustní funkce, která poskytuje pohodlí pro vaše internetové aktivity. S děleným tunelem je spojeno tolik rizik. Když je však povoleno rozdělení tunelování, uživatelé obejdou 256bitové šifrování AES PureVPN AES, které slouží k zabezpečení vašich online aktivit proti hackerům, počítačovým zločincům a zvědavým očím..

Pokud nastavíte rozdělené tunelové propojení VPN tak, aby byl vyloučen určitý provoz z ochrany vašeho připojení VPN nebo VPN tunelu, mohl by k tomuto přenosu získat přístup váš poskytovatel internetových služeb nebo třetí strana. Chcete-li chránit své online aktivity, používejte pouze split-tunelovací připojení chráněná VPN k ochraně vaší IP adresy, když zpracováváte citlivá data, přístup k omezeným webům nebo P2P s ochranou proti přepnutí. Nyní pomocí webových služeb z lokálních IP adres. Můžete si snadno stáhnout bezpečně, aniž byste zpomalili ostatní.

Jak Split Tunneling funguje s aplikacemi PureVPN?

S rozděleným tunelem na místě vaše připojení k internetu snižuje zácpy a šetří šířku pásma, protože online provoz nemusí procházet sítí VPN s rozděleným tunelem. Ale dobré použít Split Tunneling s PureVPN je to, že máte neomezenou šířku pásma pro ochranu své IP adresy a online provozu.

Bezpečné rozdělení tunelů pomocí VPN

Další výhodou použití split tunneling je, když uživatel pracuje na různých webech s různými funkcemi v obou sítích po celý den, split tunneling zabraňuje uživateli opakovaně se připojit a odpojit.

VPN Split Tunneling v aplikacích PureVPN

• Aplikace pro Windows: Aplikace PureVPN pro Windows je dodávána s funkcí Split Tunneling, která vám otevírá skvělé příležitosti online.

• Aplikace pro Android: Aplikace PureVPN pro Android se může pochlubit revoluční funkcí Split Tunneling, která poskytuje pohodlí, když chcete sledovat televizní pořady / filmy v telefonu Android a současně přistupovat k pracovním souborům..

• Aplikace pro Android TV: Aplikace PureVPN pro Android TV je předem nabitá vzrušujícími možnostmi a rozděleným tunelem na první místo seznamu. Nakonfigurujte jej na svém Android TV a užijte si online zážitek jako nikdy předtím.

Další informace o funkcích PureVPN

 • Přepínač zabíjení Internetu
 • Šifrování AES
 • Zabezpečené WiFi
 • Bezpečné sdílení souborů P2P
 • Ochrana proti netěsnosti IPv6
 • iOS on Demand
 • Ochrana před únikem DNS
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me