Co je anonymní VPN


Co je anonymní VPN

10. února 2020


Pokud chcete používat internet s vrstvou anonymity, anonymní VPN je právě nástroj, který ve svém arzenálu potřebujete. Kombinuje sílu šifrování na vojenské úrovni a maskování IP adresy, což vám umožňuje provádět online aktivity, aniž byste se museli obávat, že budou zpětně spojeni s vámi.

anonymní vpn

Anonymita je základním právem každého netizenu spolu s dnešními základními potřebami. Proč? Je to proto, že třetí strany, například poskytovatelé internetových služeb, ukládají data týkající se vaší online aktivity.

Co sledujete online, které webové stránky procházíte a jaké platební metody používáte. Věřte tomu nebo ne, vše je uloženo a monitorováno, aniž byste o tom věděli. Zde vás nejlépe ochrání anonymní služba VPN!

Co je anonymita online?

Přiznejme si to – drtivá většina lidí se nestará o anonymitu, ať už je to ve skutečném životě nebo online. Je to proto, že jsme byli povinni dobrovolně předávat některé z našich osobních údajů pokaždé, když obchodujeme se společnostmi.

anonymní vpn

Váš mail je doručen na dosah ruky, na kterém je uvedeno vaše jméno a adresa. Telefonní seznamy obsahují telefonní čísla vedle našich jmen. A pokud si chcete něco koupit online, musíte uvést jméno, adresu a platební údaje.

Lidé přirozeně důvěřují tvorům, ale v tom spočívá problém. Nemůžete slepě nikomu důvěřovat, zejména pokud jde o vaše data. Nepřekvapuje tedy, že někteří z nás přijímají opatření, aby byli online anonymnější.

Protože to není přesně slovo, se kterým se v každodenních konverzacích setkáte, dovolte nám to trochu vysvětlit. Pokud od někoho obdržíte anonymní dopis, znamená to, že jej zaslala osoba, jejíž jméno není známo.

Online anonymita, známá také jako internetová anonymita, je trochu jiná. Koneckonců chceme, aby se skrývalo více než jen naše jméno. Je to schopnost provádět akce na internetu a přitom udržovat vše, co s námi souvisí, v tajnosti.

Jak může pomoci anonymní VPN?

Když používáte internet, váš nešifrovaný provoz a může jej zachytit kdokoli. Poté je mohou využít k odcizení identity a krádeži svých těžce vydělaných peněz!

Vaše skutečná IP adresa je navíc také vystavena vnějšímu světu. Znamená to, že vaši online aktivitu sledují inzerenti, poskytovatelé internetových služeb a další agentury. Stručně řečeno, vše, co děláte, je viditelné pro všechny.

Pokud chcete zůstat zcela anonymní online, musíte získat anonymní službu VPN. Přiřadí vám anonymní IP adresu. A zajišťuje vaše data od začátku do konce šifrováním vojenské úrovně. Výsledek? Jste schopni procházet maskováním anonymity!

6 důvodů, proč potřebujete anonymní VPN

Chcete zabránit poskytovatelům internetových služeb v sledování online aktivity? Už vás nebaví shromáždit vaše soukromé údaje? Nelze získat přístup k obsahu dostupnému v americké verzi Netflix?

Po přihlášení k anonymní službě VPN se můžete chránit před nejhorším z internetu. Zde je několik důvodů, proč byste se měli vybavit anonymní sítí VPN:

1. Zabezpečte se na veřejných Wi-Fi

Kdo nemiluje veřejné Wi-Fi? Najdete ji téměř kdekoli a umožní vám zůstat v kontaktu i na cestách. Výhodnost veřejného Wi-Fi je nepopiratelná, ale stojí za zmínku, že tyto sítě nejsou zabezpečené.

Je známou skutečností, že většina veřejných připojení Wi-Fi uživatelům nabízí jen malou nebo žádnou bezpečnost. To znamená, že kybernetičtí zločinci mohou zachytit váš internet a ukrást vaše data.

Před použitím veřejné sítě Wi-Fi se připojte k anonymní síti VPN. Zajistí, že vaše relace procházení budou šifrovány. Tímto způsobem nikdo nemůže dostat ruce na vaše informace, a to i když ano, dešifrování to není tak snadné.

2. Vstupte na libovolný web & Obsah

Předpokládejme, že jste na dovolené a chcete streamovat televizní pořady a filmy dostupné na US Netflix. Pokoušíte se o přístup ke službě streamování, ale nemůžete kvůli regionálním omezením.

Jinými slovy, US Netflix nemůžete sledovat odkudkoli. Tyto služby používají vaši IP adresu k identifikaci, kde se nacházíte. Lokalizací vaší adresy IP blokují přístup k jejich webu. S anonymní sítí VPN si však můžete užít úplnou online dostupnost.

Ve výše uvedeném příkladu se musíte připojit k americkému serveru a získat americkou IP adresu. Netflix to přiměje, aby si myslel, že k němu přistupujete z Ameriky. A budete se dívat na svůj preferovaný obsah bez jakýchkoli překážek!

3. Ušetřete peníze za půjčovny aut & Lety

Cestování nemusí být drahá záležitost. A skutečně můžete ušetřit tisíce dolarů za pronájem auta a rezervace letů. Jak? V případě, že jste to nevěděli, tyto společnosti účtují ceny v závislosti na použité adrese IP.

Pomocí anonymní sítě VPN můžete změnit vaši IP adresu, zkontrolovat ceny, které získáváte z různých regionů, a nakupovat z nejlevnější. Stejný koncept lze použít také při rezervaci hotelových pokojů. Skvělé věci, správně?

4. Získejte kolem vládní dohled

Na celém světě existuje mnoho vlád, které sledují používání svých občanů na internetu ve jménu národní bezpečnosti. V zemích, jako je Írán, Rusko, Severní Korea a Čína, se tato praxe provádí otevřeně. Dokonce i vlády některých západních mocností shromažďují informace o tom, co děláte online.

Ať už jste oznamovatel nebo někdo, kdo chce zůstat anonymní, získejte anonymní VPN! Šifruje vaše připojení k internetu a znemožňuje vládám sledovat vás.

5. Zvyšte svou online bezpečnost

Věděli jste, že krádež identity je jedním z nejčastějších počítačových zločinů v USA? Podle studie společnosti Javelin Strategy & Výzkum, loupežných 14,4 milionu amerických občanů, se loni stal obětí krádeže identity.

Zatímco tato čísla jsou ve srovnání s rokem 2017 nižší, nemění to fakt, že krádež identity je pro oběti frustrující. Naštěstí anonymní VPN poskytuje tolik potřebné zabezpečení a klid. Dělá to pomocí složitých šifrovacích algoritmů.

6. Vyhněte se cílené reklamě

Možná jste si uvědomili, jak reklamy, které vidíte online, souvisí s vašimi zájmy. Není to náhoda! Společnosti používají soubory cookie, mimo jiné, ke sledování vašeho chování na webových stránkách a zobrazování cílených reklam.

Pokud chcete procházet bez těchto nepříjemných reklam, které vás sledují všude, kam potřebujete, je připojení VPN. Se skrytou skutečnou adresou IP je pro inzerenty obtížné ovlivnit vaše nákupní rozhodnutí.

PureVPN – nejlepší anonymní VPN kolem

Pokud jste stejně jako mnoho jiných uživatelů internetu znepokojeni vaší anonymitou, neexistuje lepší řešení než PureVPN. Nabízí skvělou kombinaci funkcí, které způsobí revoluci v ochraně online anonymity.

Ochrana proti netěsnosti IPv6

Úniky protokolu IPv6 mohou ohrozit vaše soukromí, i když jste připojeni k anonymní síti VPN. Naštěstí je aplikace pro PureVPN pro Windows plná ochrany proti úniku IPv6!

Globální síť serverů

Některé země mají zákony na ochranu soukromí, zatímco jiné mají zákony na ochranu soukromí. S více než 2 000+ VPN serverů, které máte k dispozici, můžete přejít do zemí chráněných soukromí.

Přístup na libovolný web

Ochutnejte úplnou svobodu internetu pomocí naší anonymní služby VPN, která vám poskytuje neomezený přístup k 300 000+ anonymním IP.

Ochrana před únikem DNS

Úniky DNS jsou hrozbou pro vaše soukromí online. Nejlepší anonymní VPN bude vždy poskytována se zárukou ochrany proti úniku DNS.

Více protokolů

Pokud používáte VPN, chcete nejen anonymitu, ale i rychlost. Přístup k více protokolům VPN vám poskytne to nejlepší z obou světů.

IP Address Masking

Naši uživatelé VPN mohou využít maskování IP adresy k tomu, aby mohli provádět svou každodenní online aktivitu s úplnou anonymitou.

Přepínač zabíjení Internetu

Spolehlivá anonymní VPN jako PureVPN nabízí funkci IKS, která zastaví všechny činnosti uživatele v případě úniku DNS nebo výpadku připojení.

Ochrana před únikem WebRTC

Zabraňte úniku vaší skutečné IP adresy a identity online pomocí naší spolehlivé ochrany proti úniku WebRTC.

Šifrování vojenské úrovně

Je dodáván v mnoha podobách, přičemž 256 bitů je nejvyšší úroveň. Šifrování umožňuje připojení k internetu pomocí zabezpečeného tunelu, který udržuje neoprávněný přístup na uzdě.

Split Tunneling

Funkce rozděleného tunelování směruje citlivá data přes náš VPN tunel, zatímco zbytek prochází servery ISP.

Jak být anonymní na internetu pomocí PureVPN

S PureVPN můžete být anonymní online ve 4 jednoduchých krocích:

1. Kupte si předplatné VPN, které se nejlépe hodí

2. Stáhněte si aplikaci VPN do svého preferovaného zařízení.

3. Nyní vyberte umístění serveru VPN, ke kterému se chcete připojit.

4. Stisknutím tlačítka „Připojit“ aktivujte tunel VPN a anonymně procházejte!

Získejte anonymní VPN ještě dnes!

Dnes už mít anonymní VPN není možnost, ale nutnost. To znamená, že můžete procházet internet a vědět, že vaše online identita je chráněna. Zajišťuje také přístup k internetu bez jakýchkoli omezení.

Zaregistrujte se pro spolehlivou anonymní službu VPN, jako je PureVPN. Odemkněte webové stránky a obsah, používejte veřejné sítě Wi-Fi bezpečně, vyhněte se vládnímu dohledu a získejte všechny výhody odkudkoli.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map