5 nejlepších sestav Kodi s nulovým vyrovnáváním


5 nejlepších sestav Kodi s nulovým vyrovnáváním

Publikováno: 16. července 2019


Chcete streamovat kanály na Kodi bez jakéhokoli ukládání do vyrovnávací paměti? Poté použijte tuto příručku a nainstalujte nejlepší sestavení Kodi na jakékoli zařízení, jako je Android, IOS, Mac nebo Amazon FireStick. Toto je aktualizovaný seznam, abyste se nemuseli potýkat s používáním nejlepších dostupných doplňků. Na svém zařízení můžete také použít PureVPN k posílení streamování bez vyrovnávací paměti na Kodi a zabránit stresu ze zablokování.

Co jsou Kodi Builds?

Kodi je vysoce přizpůsobitelný díky své povaze open-source a komunita doplňků Kodi často vydává upravené verze aplikace zvané Kodi builds. Ať už potřebujete změnu v uživatelském rozhraní nebo rychlý přístup k vašemu oblíbenému obsahu, tato sestavení mohou sloužit vašemu účelu bez nutnosti instalace desítek úložišť..
Jakmile je Kodi nainstalován, jeho přizpůsobení vyžaduje hodně času a úsilí. Nalezení konkrétních vzhledů, doplňků a nastavení, které vyhovují vašemu účelu, může být pro některé vyčerpání. Sestavy společnosti Kodi však nabízejí vše na jednom místě pro všechny tyto doplňky a vzhledy, což usnadňuje rychlé stahování a streamování obsahu.

Nejlepší sestavení Kodi pro rok 2019

Nyní, když byla stabilizována nejnovější verze Kodi Leia, téměř všechny verze, které fungovaly na dříve Krypton 17.6, nyní podporují také verzi 18.3. Bylo vydáno také několik sestav, které podporují pouze verzi Leia, takže starší verze je relativně slabá. Níže uvádíme pět nejlepších sestav Kodi, které nabízejí streamování bez vyrovnávací paměti. Někteří pracují na Leii 18.3, jiní na 17,6 a jiní pracují na obou.

No Limits Magic

Pokud jste dlouhodobým uživatelem Kodi, musíte o něm slyšet. Žádná Limits Magic byla jako populární stavba společnosti Kodi, dokud nebyla zasažena chybnými doplňky. Naštěstí pro vás však bylo oživeno nejnovější aktualizací, která obsahuje elegantní uživatelské rozhraní a širokou škálu funkčních doplňků Kodi..
Ať už jste příležitostný nebo častý návazec, sestavení No Limit Magic má spoustu možností obsahu, které vás udrží v klidu, včetně filmů, televizních pořadů, sportu a dalších. Některé doplňky, které stojí za zmínku, by byly například AdultHideout, Bennu, Castaway, cCloud TV, Champion Sports, Covenant, DC Sports, GoodFellas 2.0 a VideoDevil. Pracuje s oběma verzemi Kodi Krypton 17.6 a Leia 18.2-3.

Titan

Titan je pro scénu relativně nový, ale získal skvělé recenze od dlouhodobých i nových uživatelů Kodi. Je vybaven všestranným doplňkem z různých kategorií, jako jsou Live Sports, Filmy, YouTube a Live TV pro hlavní kanály kabelové televize ve Velké Británii a USA..
Titanium je domovem některých z nejpopulárnějších doplňků jako Gaia, Yoda, 13Clowns, Supremacy, Stream Hub, Deceit a Incursio. Titan také umožňuje snadné přizpůsobení. Používá slavnou kůži Xonfluence, ale můžete si vybrat z tun dalších možností. Je k dispozici pro verze Kodi Krypton a Leia.

Misfit Mods Lite

Zdá se, že některé sestavení Kodi pro rok 2019 nafukují funkčnost aplikace zbytečnými doplňky roztroušenými do nesčetných kategorií. Misfit Mods Lite je snadno použitelná sestava, která vyžaduje minimální prostor a funguje tak dokonale na zařízeních, jako je Amazon Fire Stick.
Jeden z nejstarších hráčů ve společnosti Kodi build, nabízí celou řadu doplňků pro streamování videa pro filmy, televizní pořady a živé události. Všechny tyto doplňky jsou umístěny přímo v hlavním menu, což vede k plynulému streamování. Je k dispozici pouze pro Kodi Leis a obsahuje mnoho populárních doplňků, jako jsou Project M, Crackle, ESPN 3, The Pyramid, SportsDevil, YouTube, Monster Munch a další.

Usměrnit

Používáte-li Kodi 18 na nízké RAM a zpracováváte výkonové zařízení, jako je Firestick, pak je Streamline Kodi build nevhodný. Jde o malou velikost 220 MB, jedná se o lehký, ale výkonný systém Kodi, který nabízí některé z nejlepších doplňků pro vaše streamovací potřeby.
Rozhraní je poměrně plynulé a umožňuje vám vybrat si z mnoha zdrojů pro streamování video obsahu, který je často k dispozici ve vysokém rozlišení 1080p. Společnost Streamline se může pochlubit některými z nejpopulárnějších doplňků společnosti Kodi, jako je Magic Dragon, Exodus Redux, YouTube a At The Flix, a přesto má malou velikost, má všechny vhodné funkce, aby mohla Kodi přeměnit v kompletní rozbočovač médií..

Xanax

Xanax je vývojovým týmem stejných vývojářů společnosti Kodi, který nám dal velmi populární sestavení Durexu. Přestože byl Durex přerušen, Xanax přenáší dědictví vpřed a v žebříčku nejlepších stavačů Kodi v roce 2019 se prosadil. Xanax je docela podobný Durexu, pokud jde o UI, UX a dokonce i velikost.
Uživatelé, kteří stále hledají alternativu Durex, se mohou uchýlit k Xanaxu. V žádném případě to není klon, ale pokročilá verze s mnohem lepší funkčností. Xanax je k dispozici pro Kodi Leia a Krypton a hostí solidní katalog doplňků Kodi jako Yoda a Maverick TV.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map